Drewniana mapa świata


Widokówki, magnezy, broszury, zdjęcia… każdy z nas gromadzi jakieś pamiątki z podróży. Lubimy na nie patrzeć, gdyż wywołują w nas pozytywne emocje. Najcenniejsze są jednak wspomnienia i przywołane wraz z nimi odczucia. Doskonała do tego może być stylowa mapa ścienna firmy LosokaWood

Oferta LosokaWood

Internetowy sklep LosokaWood zachwyca wyborem drewnianych map. Odnajdziemy tu nie ich kilka rozmiarów oraz również bogaty wybór kolorystyczny. Bazę stanowi 7 kolorów, które możemy połączyć ze sobą tak by uzyskać pożądany przez nas efekt.

Przy zakupie mapy nie trzeba się martwić o dodatkowe elementy, dzięki którym będzie nam łatwiej umieścić ją na ścianie. Sklep oferuje niezbędne szablony czy dwustronne żelowe taśmy do mocowania. Do każdego zamówienia dołączone są statki, delfinki, samoloty, łodzie. Możemy również domówić takie elementy jak nazwy oceanów, Antarktydę czy dodatkowy zestaw pinezek.

Wybierając mapę mamy do wyboru kilka opcji:

WIELKOŚĆ – dostępna jest w 3 rozmiarach:

120×75 cm

160×100 cm

210×130 cm

WYGLĄD

Dostępnych jest 17 zestawów kolorystycznych

WYGLĄD zawierający:

 • granice państw

 • granice i nazwy państw

 • granice i nazwy państw i stolice

 • granice, nazwy państw i stanów

 • granice, nazwy państw, stolic i stanów

Osobiście wybrałam mapę 210×130 cm z granicami i nazwami państw we wzorze numer VI.

Jak zamontować mapę ?

Montaż drewnianej mapy jest niezwykle prosty, choć na pierwszy rzut oka można mieć inne wrażenie. Doskonała pomocą jest dołączona do zestawu instrukcja, która krok po kroku prowadzi nas przez całe zadnie.

W pierwszej kolejności łączymy ze sobą taśmą malarską papierowy szablon, który następnie umieszczamy na ścianie i przy pomocy dwustronnej żelowej taśmy wypełniamy puste miejsca drewnianymi elementami.

Nie musimy się martwić, że szablon przykleimy krzywo. Do zestawu LosokaWood dołączona jest taśma miernicza , dzięki której prawidłowo przyczepimy szablon. Następnie przyklejamy do ściany największe elementy (kontynenty). Wykorzystujemy do tego wspomnianą wcześniej dwustronną żelową taśmę. Nie trzeba się też martwić gdy krzywo coś nakleimy. Wystarczy podgrzać suszarką taśmę i spróbować jeszcze raz.

Cały proces zajmuje trochę czasu. O ile przyklejenie taśmy do dużych elementów pójdzie nam w miarę sprawnie, tak oklejenie mniejszych, których jest około 50, pochłania sporo czasu.

Efekt końcowy

Drewniana mapa LosokaWood to doskonały element dekoracyjny ściany. Pomimo tego, że zajęła u mnie jej połowę nie przytłacza swoją wielkością. Doskonałe, precyzyjne i estetyczne wykonanie zapewnia doskonały końcowy efekt wizualny.

Dlaczego wybrać mapę świata LosokaWood?

 • Trójwymiarowa, drewniana mapa to Produkt Polski

 • precyzyjnie i estetycznie wykonana z drewna brzozowego

 • używane do impregnacji lakiery na bazie wody są bezwonne

 • napisy – nazwy państw, stolic, stanów – dostępne są w języku polskim lub angielskim

 • wzbogacona jest o dodatkowe elementy: łodzie, statki, samoloty, delfinki

 • łatwa w montażu

 • doskonała metoda edukacji geograficznej

Polecam drewnianą mapę świata LosokaWood, dla siebie, przyjaciół, rodziny, to doskonały prezent dla każdego. Do końca 2021 roku na hasło belfer otrzymasz 10 % zniżki na jej zakup na stronie .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *